• o firmie

    Prywatna Szkoła Jazdy Prafko Arkadiusz Fajok powstała w 2007r.  Szkoła specjalizuje się w organizacji kursów dla kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B.

    Dzięki solidnemu przygotowaniu naszych kursantów nasza szkoła należy do ścisłej czołówki jeśli chodzi o zdawalność egzaminów państwowych. Szkolimy na najnowocześniejszym sprzęcie. Posiadamy profesjonalną bazę techniczną i dydaktyczną. Samochody którymi dysponujemy to pojazdy odpowiadające pojazdom egzaminacyjnym. Sala wykładowa wyposażona jest w sprzęt audiowizualny i komputerowy. Posiadamy plac manewrowy zgodny ze wszystkimi ustawowymi wymogami. Szkolimy tylko na sprawdzonych i nowoczesnych materiałach, zgodnych z najnowszymi rozporządzeniami, które każdy kursant otrzymuje gratis z chwilą rozpoczęcia kursu. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za egzaminy wewnętrzne czy obsługę biurową.

    Kursant ma również możliwość opłacenia kursu w dogodnych ratach. Każda osoba szkolona ma możliwość wybrania Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w którym zamierza podejść do egzaminu państwowego. Najczęściej szkolimy w Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu oraz w Koninie.